Dedykowane systemy i aplikacje IT

Dedykowane systemy informatyczne

Tworzymy oprogramowanie obsługujące procesy biznesowe w przedsiębiorstwach. Są to m.in. systemy rezerwacyjne, obieg dokumentów, rejestracja czasu pracy, hurtownie danych, generatory umów i.in.

Sauki WorkTime -  program do mierzenia czasu pracy 

Aplikacja Sauki Worktime przynosi wymierne korzyści!
To prosty i skuteczny program do mierzenia czasu spędzonego nad projektami lub klientami.

WZROST ILOŚCI ZAREJESTROWANEGO CZASU PRACY
Zaletą aplikacji Sauki Worktime jest możliwość wprowadzania wykonywanych zadań w czasie rzeczywistym oraz przełączania się między nimi. To znacznie zwiększa dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw. Sauki Worktime podnosi efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego i zafakturowanego czasu pracy o 25 - 40% ! (wg informacji od użytkowników z różnych branż).

CZAS MIERZONY OD STRONY PRZYCHODU
Gdy rozliczasz się z klientami "za godzinę" czyli za czas przepracowany dla klientów to potrzebujesz mierzyć ten czas i przedstawiać raporty, które często stanowią załączniki do Twoich faktur. Sauki Worktime generuje czytelne raporty, których wygląd możesz konfigurować według własnych potrzeb.

CZAS MIERZONY OD STRONY KOSZTU
Gdy rozliczasz się z klientami "za projekt albo za sprawę" czyli umawiasz się na określone wynagrodzenie za określoną pracę to powinieneś zmierzyć poświęcony na ten projekt/sprawę czas, żeby sprawdzić czy nie przekraczasz założonych kosztów. Przeliczasz wynagrodzenia pracowników na stawki godzinowe, dodajesz koszty dodatkowe (np. dojazdy do klienta) i w podziale na projekty/sprawy widzisz w raportach wewnętrznych opłacalność Twoich zleceń. 

EFEKTYWNOŚĆ PRACY
Zwykle przypisujesz zadania swoimi pracownikom według ich kwalifikacji i swojego uznania. Zmierz czas pracy. Podziel ten czas na zdefiniowane przez Ciebie czynności, które mogą się różnić w zależności od projektu/sprawy i mogą się różnić w zależności od klienta. Niedługo przekonasz się, który pracownik jest wydajny w danej dziedzinie lub która praca zabiera najwięcej czasu i należy ją usprawnić.

RÓWNIEŻ DLA DOBRA PRACOWNIKA
Szef nie będzie mógł Ci zarzucić, że nie pracujesz i w łatwy sposób sprawdzisz co robiłaś(-łeś) np. 5 dni temu.

Pełny opis systemu na stronie www.worktime.sauki.eu

CMS - Autorski system zarządzania treścią

 • Umożliwia edycję każdym istotnym elementem treści: tekstów, galerii, aktualności, struktury menu, tworzenie dowolnych podstron, edycji informacji przydatnych do optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwania SEO.
 • Panel obsługuje się w całości w języku polskim ale posiada możliwość administrowania treścią w wielu językach.
 • Umożliwia budowę dowolnych struktur serwisu jak i stron wewnątrz bez udziału programistów/informatyków w ramach opracowanych wcześniej layoutów stron.
 • Posiada pełną edycję menu i możliwość stworzenia dowolnej struktury, a w przypadku wielu dostępnych menu administrację każdym z nich Umożliwia automatyczne generowanie mapy serwisu i miejsca, w którym się znajdujemy na stronie
 • Umożliwia integrację z: - mapa Google (możliwość wskazania wielu lokalizacji na raz i opisania tych lokalizacji) - YouTube - Facebook - Twitter - Google + i.in.

Yacht Admin - oprogramowanie do zarządzania firmą żeglarską 

Oprogramowanie Yacht Admin jest podzielone na moduły:

 • Rejsy: kompletna obsługa dla organizatora rejsów i dla jego agentów
 • Szkolenia: moduł dla organizatora szkoleń również z dostępem dla agentów
 • Czartery: moduł dla firm oferujących czartery jachtów

  Można korzystać z dowolnej ilości modułów, łącznie i rozłącznie.
  System Yacht Admin ma kompletną obsługę backofficową, dostosowaną do potrzeb użytkowników.

  Opis możliwości na przykładzie modułu Czartery:
  Kalendarz rezerwacji
  - W systemie wyróżniamy kilka statusów rezerwacji: wstępna, potwierdzona, zaliczkowana, zapłacona, anulowana, przeterminowana itd. 
  Każdy ze statusów ma przyporządkowane w systemie zadania, część z nich zmienia się automatycznie. System pilnuje aby nie nastąpiła podwójna rezerwacja tego samego jachtu. 
  Baza klientów - z danymi klientów firmowych i osób prywatnych, z historią kontaktów, zamówień, rezerwacji, wysłanych maili, wygenerowanych dokumentów z rabatami zależnymi od ilości zamówień. 
  Rozliczenia/Transakcje - wpłaty od klientów i wypłaty. Rozliczenia z agentami. -
  Raporty - pokazują nam ruch jachtów, jachty do przygotowania w danym dniu, jachty które powinny być zdane w danym dniu, jachty które mają czarter one way itp.
  Raporty finansowe - pozwalają nam w łatwy sposób sprawdzić jaki jest przewidywany dochód z jachtów oraz ile już faktycznie wpłynęło z zaliczek i wpłat 
  Dokumenty - specjalny edytor dokumentów pozwala stworzyć dowolny dokument i podłączyć go do dowolnego zdarzenia. W dokumentach można używać loga, znaku wodnego,podpisów i pieczątek, numerowania stron i oczywiście różnego rodzaju formatowania tekstu.
  System mailingowy - system wysyła maile po lub przed wystąpieniem różnych zdarzeń np.: potwierdzenie rezerwacji, potwierdzenie wpłaty, brak wpłaty itp. Treść maili można tworzyć dowolnie. 
  Rezerwacja online - system Yacht Admin umożliwia obsługę rezerwacji online na różnych stronach www/portalach oraz na Państwa własnej stronie
  Agenci – można dać dostęp do systemu agentom-sprzedawcom Państwa oferty, dostęp jest w ograniczonym zakresie, pozwala rezerwować i sprawdzać co jest wolne, oszczędza to czas na odpowiadanie czy są miejsca czy nie. Agentom można też zdefiniować dokumenty - to ich zachęca kiedy umowa dla klienta generuje się sama. 

  Pełny opis systemu na stronie www.jachtadmin.pl


Portal Rejsy i Szkolenia z rezerwacją on-line 

Portal jest częścią systemu do zarządzania firmą żeglarską "Yacht Admin" (www.yachtadmin.pl) za pomocą, którego można w łatwy sposób organizować rezerwację miejsc i aktualizować ich liczbę na stronach internetowych. Dzięki temu zakup odbywa się online, klient kupuje miejsce bezpośrednio z systemu i otrzymuje od razu potwierdzenie rezerwacji miejsca. 

Zapraszamy na portal www.rejsyiszkolenia.pl

Pozostałe elementy naszej działalności:

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Empresoft.