Systemy It & Aplikacje Mobilne
Z nami zdobędziesz ten szczyt !

Doradzamy, tworzymy i wdrażamy rozwiązania informatyczne w biznesie. Oferujemy analizę i konsulting informatyczny, systemy i aplikacje IT. Projektujemy mobilne serwisy internetowe, zajmujemy się budowaniem identyfikacji wizualnej, przeprowadzamy analizę rynku.

Sprawdź naszą ofertę

Pomagamy rozwiązywać najtrudniejsze problemy informatyczne. Analizujemy aktualny stan informatyzacji w firmach. Szukamy najlepszych rozwiązań lub tworzymy dedykowane systemy i aplikacje internetowe mające na celu usprawnić i unowocześnić procesy biznesowe w firmach i przedsiębiorstwach. Słuchamy klientów i wyjaśniamy na czym polegają nasze rozwiązania informatyczne.

A jak to stwierdził Albert Einstein: "Wyjaśnienia powinny być tak proste jak jest to możliwe, ale nie prostsze"

WorkTime

Nasz najnowszy produkt - WorkTime to prosty i skuteczny program do mierzenia czasu pracy spędzonej nad projektami lub zleceniami. Mierzysz czas pracy, rozliczasz go i zarabiasz więcej. Zapraszamy na specjalną stronę produktu www.worktime.pl

Najnowsza realizacja - aplikacja WorkTime

Poniżej umieszczamy projekty będące jeszcze w realizacji oraz projekt, które właśnie opublikowaliśmy. Zapraszamy na stronę Portfolio, na której znajdą Państwo wszystkie nasze dotychczasowe projekty zarówno internetowe, informatyczne jak i materiały off-line, czyli materiały drukowane, czy też identyfikacje wizualne. Cieszymy się już na Państwa zapytania i opinie. 

EmpreSoft CMS

Z dumą prezentujemy nasz autorski CMS webOffice - system do zarządzania treścią . System pozwala na łatwą i szybką edycję stron, galerii, aktualności, struktury menu itp. Standardem jest możliwość edycji każdym istotnym elementem treści, czy też możliwość wprowadzania informacji przydatnych do optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwania (SEO).

Autorski CMS
System do zarządzania treścią

Jak działa CMS?

Nasi Klienci

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Empresoft.