Responsywne strony internetowe

Strony internetowe 

Projektujemy i tworzymy nowoczesne strony internetowej przystosowane do platform mobilnych (strona responsywna - technologia RWD). Strony podłączone są do CMS - systemu do aktualizacji treści. Stworzenie dobrego serwisu internetowego jest procesem złożonym.

Jak wygląda proces tworzenia strony?

Analiza i doradztwo - W ramach projektu wykonujemy analizę i oferujemy doradztwo dotyczące celu istnienia i funkcji jakie ma spełniać serwis internetowy i wszystkie jego działy. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z działalnością prowadzoną przez zleceniodawcę oraz wspólne wyciągnięcie wniosków.

Architektura informacji i nawigacji - Na podstawie wspólnie ze zleceniodawcą wyciągniętych wniosków określana jest architektura informacji, jaki i jak powinny być rozmieszczone informacje, określenie ich ważności oraz sposób nawigacji, czyli menu i sposób poruszania się po stronie internetowej.

Layouty, czyli grafiki dla wybranych stron - Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu graficznego dla wybranych stron. Projekt graficzny prezentujemy w formie zdjęcia oddającego w pełni wygląd przyszłej strony internetowej. 

CMS (system do zarządzania treścią) - o zaakceptowaniu projektów graficznych przystępujemy do podłączania grafik do naszego autorskiego systemu system edycji treści i generowania stron internetowych. System CMS pozwala na łatwą i szybką edycję stron, galerii, aktualności, struktury menu itp. a jego funkcjonalność to suma 20 lat naszych doświadczeń i kilkuset realizacji. Standardem jest możliwość edycji każdym istotnym elementem treści czy też możliwość wprowadzania informacji przydatnych do optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwania (SEO). Nasz CMS umożliwia budowę dowolnych struktur serwisu jak i stron wewnątrz bez udziału programistów/informatyków w ramach opracowanych wcześniej layoutów graficznych. Sam CMS jest również responsywny.

Wybrane realizacje 

Pozostałe elementy naszej działalności:

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Empresoft.