Zapraszamy do współpracy

Opiekun portalu www.rejsyiszkolenia.pl

Poszukujemy do naszego zespołu osoby do obsługi portalu internetowego www.rejsyiszkolenia.pl
Portal Rejsy i Szkolenia to największy portal w Polsce z ofertami rejsów i szkoleń żeglarskich.

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie i aktualizacja ofert na portalu oraz prowadzenie strony rejsyiszkolenia.pl
  • prowadzenie profili społecznościowych
  • zarządzanie rezerwacjami
  • aktywna sprzedaż rejsów i szkoleń żeglarskich i kompleksowa obsługa klienta
  • współpraca z firmami żeglarskim

Dodatkowo:
  • działania marketingowe/social sellingowe
  • sporadyczny udział w targach żeglarskich i turystycznych

Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi podstawowych narzędzi w internecie
  • praktyczna wiedza z zakresu komunikacji w social media
  • kreatywność, samodzielność i rzetelność
  • zainteresowanie żeglarstwem

Przydatne i mile widziane:
  • odbyte rejsy żeglarskie lub motorowodne
  • podstawowe lub wyższe uprawnienia żeglarskie / motorowodne

Oferujemy:
  • porządne wynagrodzenie podstawowe + dodatek prowizyjny zależny od sprzedaży
  • możliwość własnego rozwoju
  • pracę na elastycznych warunkach w przyjaznej i swobodnej atmosferze

Miejsce pracy: Kraków
Praca od: 01.10.2018

Kto za tym stoi:
Empresoft Sp. z o.o. to firma informatyczna, która realizuje projekty dla różnego rodzaju branż oraz wdraża w życie swoje własne pomysły. Poza tym to grupa ludzi o różnych profesjach, charakterach i charakterkach, bogatym doświadczeniu zawodowym i życiowym oraz zróżnicowanych pasjach, jednak zawsze dążąca do jednego wspólnego celu - realizacji fajnych, ciekawych i często autorskich projektów z branży informatycznej i technologicznej. A ponieważ naszą pasją jest m.in. żeglarstwo, to z tej pasji powstał właśnie portal Rejsy i Szkolenia.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres biuro@empresoft.pl z dopiskiem "Rekrutacja - RiS". Czekamy na Ciebie !

PS: Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Internet Software & Online Marketing
Zgadzam się